© Copyright 2017 by Wyższa Szkoła Zarządzania i Bankowości 

https://www.linkedin.com/company/tasty-advertising-methods/

Prelegenci

Kasia Zielosko - Marketing Coordinator w Delante, najszybciej rosnącej agencji SEO w Europie Środkowej.
W Delante pracuje od 2017 roku, gdzie odpowiada za strategię marketingu w Polsce i za granicą. Interesuje się m.in. takimi obszarami jak SEO, Marketing Automation, Growth Marketing, Content Marketing, i Employer Branding. Uwielbia myślenie projektowe i analityczne. 

Jakub Sztyler - jest założycielem fundacji Admoveri. Posiada kilkuletnie doświadczenie w zarządzaniu podmiotami sportowymi oraz organizacją eventów sportowych. Zawodowo jest związany z doradztwem marketingowym i komunikacją z mediami. Współpracuję z uczelniami, biznesem, sportem i NGO. Realizuję projekty kulturalne i kampanie społeczne doradza w zakresie CSR. Współpracował z Bloober Team S.A., PZPN, Store9, Jakub Rzeźniczak. Jako założyciel portalu www.makesittrue.com ściśle współpracował
z gwiazdami show biznesu. Współzałożyciel Tasty Advertising Methods. Obecnie zajmuje stanowisko Dyrektora Marketingu w spółce Fashion Trends Group mającej w portfelu marki SneakerStudio oraz YesSport.

Karolina Sztyler - z wykształcenia prawniczka, absolwent Centrum Praw Własności Intelektualnej im.
H. Grocjusza. Manager,
founder fundacji Admoveri. Z reklamą związana jest od ponad 7 lat. Zarządzała butikową agencją reklamową w Krakowie Bee On Tree. Współpracowała z takimi markami jak Intel, Comarch, Samanta, Miss Polski, XTPL, Helios, Ministerstwo Sprawiedliwości, State Street, adidas Polska. Jest pomysłodawczynią Tasty Advertising Methods. Prywatnie propagatorka ducha selfcare oraz lider projektu społecznego GoHealthyGirl. 

Katarzyna Kulesza - radca prawny, inspektor ochrony danych. Ukończyła studia podyplomowe „Bezpieczeństwo informacji w administracji i biznesie” na Uniwersytecie Jagiellońskim oraz kurs prawa własności intelektualnej w Centrum Praw Własności Intelektualnej im H. Grocjusza w Krakowie. Obecnie jest słuchaczką studiów podyplomowych „Prawo w biznesie nowych technologii” na Uczelni Łazarskiego w Warszawie. Specjalizuje się w doradztwie prawnym z zakresu prawa ochrony danych osobowych oraz prawa własności intelektualnej. 

dr Magdalena Kowalska Musiał - Absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie.
Pracę doktorską, z zakresu marketingu relacji obroniła w 2011 roku. Jej zainteresowania naukowe koncentrują się wokół pomiaru i analizy sieci wymian rynkowych oraz analizy archetypów w kształtowaniu tożsamości marki (storytelling) w mediach społecznościowych. Od 1999 roku jest związana z Wyższą Szkołą Zarządzania i Bankowości w Krakowie, tutaj prowadząc ćwiczenia i wykłady w czasie, których odkryła swoją pasję życiową, jaką jest identyfikacja trwałych wartości w marketingu i ekonomii. Od 2018 r jest członkinią Akademii Stylu.

dr Agnieszka Szuścik - Artystka wizualna i edukatorka, specjalizująca się w zagadnieniach związanych z emocjami oraz pracą zawodową artysty, freelancera i pracownika zdalnego, świadomej artystycznie arteterapii, propagowaniu kwestii zdrowia intymnego oraz patient experience. Doktorka sztuk filmowych, wykładowczyni ASP w Krakowie, absolwentka szkolenia Racjonalnej Terapii Zachowania. Prelegentka TEDx, jedna z „50 Śmiałych 2019” „Wysokich Obcasów”. Prowadząca audycje "Sztuka słuchania" o sztuce współczesnej w OFF Radio Kraków. Powołała do życia krakowski muzyczny festiwal charytatywny DJland.
https://www.agaszuscik.com/

Katarzyna Borycka - Od 7 lat prowadzi i tworzy krakowskie studio fotograficzne pod nazwą Studio Vintage. Zajmuje się organizacją planów fotograficznych. Pracuje jako scenograf i rekwizytor na planach zdjęciowych i filmowych. Współpracuje także przy tworzeniu teledysków oraz reklam. Prowadzi przy tym krakowską rekwizytornię. Ilustrator i grafik. Absolwentka krakowskiej Akademii Sztuk Pięknych im. Jana  Matejki na wydziale grafiki. Dyplom licencjacki zrealizowała  w pracowni projektowania książki. Uzyskała tytuł magistra sztuki w pracowni miedziorytu. 

Adrian Andrzejczyk - jest specjalistą ds. reklamy płatnej i e-commerce. Zawodowo związany z branżą nieprzerwanie od 2009 roku. Swoje doświadczenie zdobywał zarówno po stronie klienta pracując in - house jak i jako specjalista w agencjach reklamy. Pracował dla całej grupy Bauer, Interia.pl, RMF, Semahead, Kompan, Delante. Obsługiwał kluczowych klientów agencji. W swoim portfolio ma ponad 150 zrealizowanych projektów dla spółek giełdowych czy startupów. Obecnie pracuje jako niezależny specjalista prowadząc agencję andrzejczyk.com.pl. Posiada wyróżnienia na międzynarodowych konkursach Google Premier Awards, posiada wszystkie obecne certyfikaty Google. 

dr Borys Makary - Wykładowca akademicki, artysta wizualny oraz ekonomista. W swojej pracy naukowej aktywnie łączy aspekty artystyczne oraz ekonomiczne wykazując ich wzajemne odziaływanie na siebie. Członek “The Council for 21st Century Progressive Economy” w Wiedniu. Obronił doktorat na Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi. Jest również absolwentem fotografii na Wydziale Komunikacji Multimedialnej Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu. Swój warsztat fotograficzny doskonalił pod okiem fotografa mody Milesa Aldridge’a oraz w International Center of Photography w Nowym Jorku.
Był asystentem fotografa mody Richarda Warrena. Wystawiał swoje prace w kraju i za granicą, m. in.
na festiwalu FOTOFEVER w Musee du Louvre, w Lille Grand Palais, w paryskiej galerii Claude-Samuel
i w La Maison de la Photographie w Lille. Uczestniczył w festiwalach WeArt w Barcelonie, Art. Up
oraz Photo Independent w Los Angeles. Jest laureatem licznych nagród międzynarodowych konkursów fotograficznych w  - USA i w Europie, zarówno za kampanie reklamowe, jak i projekty autorskie. Publikował na łamach wielu magazynów artystycznych, w tym “Secret Behaviour” czy “contra doc!”.

* Zajęcia, w związku z pandemią COVID - 19, dbywają się online, poprzez platformę MS Teams. 

 

 1. Etyka w reklamie.

 2. Prawo w reklamie.

 3. Wstęp do marketingu.

 4. Prawo w marketingu internetowym.

 5. Kto jest kim w agencji reklamowej?

 6. Koncept Kreatywny – metodologia tworzenia kreacji.

 7. Zarządzanie projektami w agencji reklamowej.

 8. Produkcja reklamy - praca z fotografem w studio. 

 9. Grafik (z życia grafika).

 10. Social Media - ewaluacja reklamy on-line.

 11. Jak współpracować z celebrytami, czyli czym jest PR?

 12. Spotkanie z Biznesem (wykład niespodzianka).

 13. Co zrobić, aby strona była dobrze widoczna w Google?

 14. Jak prowadzić kampanie reklamowe w Google?

Program

Numer Konta Studenci WSZiB - zniżka 20%

 

Opłaty

Studen

Studenci - 2 500 PLN

 

Studen

Reszta świata - 3 000 PLN

 

Formularz Rejestracyjny

Dziekanat WSZIB

 

Telefon

+48 12 635 68 05

 

Email 

rekrutacja@wszib.edu.pl 

 

Karolina

 

Telefon

+48 509 783 461

 

Email

karolinawszib@gmail.com

 

 

Zajęcia odbywają się

al. Kijowska 14

30-079 Kraków

 

Wyższa Szkoła Zarządzania i Bankowości w Krakowie jako uczelnia niepubliczna funkcjonuje na rynku już 25 lat. W ramach swojej działalności prowadzi edukację zarówno w trybie stacjonarnym jak i niestacjonarnym na następujących kierunkach: informatykafinanse i rachunkowośćzarządzanie. Więcej na ten temat znajdziecie na www.wszib.edu.pl 

 

 

Partner Medialny Kursu:

 

W czasie trwania naszego kursu, przygotujemy Cię na wyczerpującą pracę z klientem, ułatwimy analizę briefu i usystematyzujmy proces twórczy tak, by po drodze było jak najmniej branżowych wpadek. 

 

 

A to wszystko potwierdzimy certyfikatem wydanym przez Wyższą Szkołę Zarządzania i Bankowości w Krakowie. 

 

Korzyści

zajęcia prowadzone przez

specjalistów z branży

(wiedza praktyczna)

40 h kursu

w większości opartych na

case study
(zajęcia prowadzimy w godzinach 18:00-20:00) 

analiza rzeczywistych problemów

+ szansa dyskusji z biznesem

(gość niespodzianka)

poznanie tipów, casów ludzi

którzy na reklamie zjedli zęby.

Kurs kończysz obroną projektu

zrealizowanego w grupie (pitchem)

Co nas wyróżnia?

Partnerzy

Celem kursu jest edukacja studentów oraz osób pracujących w szeroko pojętej branży kreatywnej odnośnie metodologii pracy m.in. w agencji reklamowej. Będziemy przekazywać wiedzę praktyczną z zakresu marketingu, zarządzania, trendów w designie oraz etyki w reklamie czy prawa własności intelektualnej.

 

Wszystko po to by po ukończeniu 40 h kursu mieć podstawę do rozpoczęcia pracy w dziale marketingu wymarzonej firmy, wesprzeć zespół od dawna śledzonej agencji reklamowej lub budować swój brand i zostać freelancerem.

 

 

Wyższa Szkoła Zarządzania i Bankowości z Krakowa, połączyła siły z branżą kreatywną - wspólnie tworząc kurs pod nazwą Tasty Advertising Methods.
Kurs, przeznaczony jest dla osób, które rozpoczynają zawodową przygodę z reklamą
i marketingiem. Czas jego trwania to  40 godzin, trakcie których, jego uczestnicy poznają branżowe wskazówki od najlepszych specjalistów z Krakowa. Wiedza, którą zdobędą uczestnicy kursu,  wspaniale uzupełni tę, którą uzyskali na studiach artystycznych lub innych kierunkach, takich jak np. zarządzanie.
Spokojnie! Na kurs przyjmujemy także i te osoby, które planują się przebranżowić lub po prostu szukają nowego pomysłu na siebie. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Cel

X - XIX   Wykładowca 

Temat spotkania 

Czas

Termin

Karolina Sztyler

Etyka w Reklamie - Czym jest etyka w branży kreatywnej? Omówienie instytucji Rady Reklamy.

1h

X - XI

 

Kto jest kim w agencji reklamowej? Systematyka pracy agencyjnej.

1h

X - XI

 

Umowy w branży kreatywnej. Podział umów i ich specyfika - umowy o dzieło, zlecenie, B2B.

2h

X - XI

 

Społeczna odpowiedzialność biznesu (CSR) czym jest? Budowanie wartości w biznesie. 

2h

X - XI

Jakub Sztyler / FTG 

E - commecre - jak zbudować efektywną kampanię sprzedażową. 

1h

X - XI

 

Jak efektywnie pracować z influencerami?

1h

X - XI

 

Branża fashion - analiza wizerunku największych Polskich marek. 

1h

X - XI

Katarzyna Kulesza

RODO, a marketing online. Regulacje prawne.

2h

X - XI

 

Prawo w reklamie. 

1h

X - XI

dr Agnieszka Szuścik

Praca freelancera - czyli jak pracować z klientem?

3h

X - XI

 

Podstawy psychologii dla freelancera.

1h

X - XI

dr Magdalena Kowalska - Musiał

Współczesne cele przedsiębiorstw. Świadome kształtowanie tożsamości przedsiębiorstwa. 

2h

X - XI

 

12 archetypów w storytellingu. 

1h

X - XI

dr Borys Makary

Budowanie i realizacja konceptu kreatywnego.

3h

X - XI

Z dnia grafika - systematyka pracy grafika. 

 

2 h 

Katarzyna Borycka / Studio Vintage

Jak zbudować sesję fotograficzną? Proces produkcyjny.

2h

X - XI

Katarzyna Zielosko / Delante 

Co to jest SEO i jakie jest jego miejsce (i dlaczego jest tak ważne!) w marketingu internetowym?

2h

X - XI

Adrian Andrzejczyk

SEM - Jak zarabiać na reklamach?

2h

X - XI

Studio Husarska

 

2h

X - XI

Gość Niespodzianka

 

2h

X - XI

Agencja Ancymony

Od briefu po zwycięstwo! (case study)

2h

X - XI

Pitch / Karolina Sztyler 

Konsultacje (analiza breifu, zaplanowanie pracy zespołu) 

2h

X - XI

Pitch / Ancymony 

Konsultacje (praca nad konceptem, budowa prezentacji) 

2h

X - XI

Obrona Pitchu / Jury #TAM 

Koniec :)

2h

X - XI

Kto

Co

Czas

Termin

Karolina Sztyler

Etyka w Reklamie - Czym jest etyka w branży kreatywnej? omówienie instytucji Rady Reklamy.

1h

09.04

 

Kto jest kim w agencji reklamowej? systematyka pracy agencyjnej.

1h

15.04

 

Umowy w branży kreatywnej. 

Podział umów i ich specyfika - umowy o dzieło, zlecenie, B2B.

2h

23.04

 

Społeczna odpowiedzialność biznesu (CSR) czym jest? Miejsce jakie zajmuje CSR w kształtowania wizerunku marki?

Case Study konkretnych strategii.

2h

09.04

15.04

Jakub Sztyler

E-commecre - jak zbudować kampanię sprzedażową1h

1h

7.05

 

Jak efektywnie pracować z influencerami?

1h

6.05

 

Branża fashion - analiza wizerunku największych Polskich marek

1h

6.05

Katarzyna Kulesza

RODO, a marketing online. Regulacje prawne.

2h

20.05

 

Prawo w reklamie1

1h

14.05

dr Agnieszka Szuścik

Praca freelancera - czyli jak pracować z klientem?

3h

16.04

 

Podstawy psychologii dla freelancera

1h

22.04

dr Magdalena Kowalska - Musiał

Współczesne cele przedsiębiorstw. Świadome kształtowanie tożsamości przedsiębiorstwa

2h

8.04

 

12 archetypów w storytellingu

1h

26.03

dr Borys Makary

Budowanie i realizacja konceptu kreatywnego

3h

28.05 i 03.06

Agencja Ancymony

Z dnia grafika - systematyka pracy grafika

2h

21.05

Katarzyna Borycka

Jak zbudować sesję fotograficzną? Proces produkcyjny.

2h

27.05

Katarzyna Zielosko

Co to jest SEO i jakie jest jego miejsce (i dlaczego jest tak ważne!) w marketingu internetowym?

2h

13.05

14.05

Adrian Andrzejczyk

SEM - Jak zarabiać na reklamach?

2h

7.05

13.05

Studio Husarska

-

2h

10.06

Biznes

-

2h

30.6

Agencja Ancymony

Od briefu po zwycięstwo!

2h

4.06

Pitch

Konsultacje

2h

11.06

Pitch

Konsultacje

2h

17.06

Obrona Pitchu

Koniec :)

2h

24.06-11.07

Program kursu

   Wykładowca 

Temat spotkania 

Czas

Termin

Karolina Sztyler

Etyka w Reklamie - Czym jest etyka w branży kreatywnej? Omówienie instytucji Rady Reklamy.

1h

9.04

 

Kto jest kim w agencji reklamowej? Systematyka pracy agencyjnej.

1h

15.04

 

Umowy w branży kreatywnej. Podział umów i ich specyfika - umowy o dzieło, zlecenie, B2B.

2h

23.04

 

Społeczna odpowiedzialność biznesu (CSR) czym jest? Budowanie wartości w biznesie. 

2h

09.04 i 15.04

Jakub Sztyler / FTG 

E - commecre - jak zbudować efektywną kampanię sprzedażową. 

1h

7.05

 

Jak efektywnie pracować z influencerami?

1h

6.05

 

Branża fashion - analiza wizerunku największych Polskich marek. 

1h

6.05

Katarzyna Kulesza

RODO, a marketing online. Regulacje prawne.

2h

20.05

 

Prawo w reklamie. 

1h

14.05

dr Agnieszka Szuścik

Praca freelancera - czyli jak pracować z klientem?

3h

16.04

 

Podstawy psychologii dla freelancera.

1h

22.04

dr Magdalena Kowalska - Musiał

Współczesne cele przedsiębiorstw. Świadome kształtowanie tożsamości przedsiębiorstwa. 

2h

8.04

 

12 archetypów w storytellingu. 

1h

26.03

dr Borys Makary

Budowanie i realizacja konceptu kreatywnego.

3h

28.05 i 03.06

Agencja Ancymony

Z dnia grafika - systematyka pracy grafika. 

2h

21.05

Katarzyna Borycka / Studio Vintage

Jak zbudować sesję fotograficzną? Proces produkcyjny.

2h

27.05

Katarzyna Zielosko / Delante 

Co to jest SEO i jakie jest jego miejsce (i dlaczego jest tak ważne!) w marketingu internetowym?

2h

13.05 i 14.05

Adrian Andrzejczyk

SEM - Jak zarabiać na reklamach?

2h

7.05 i 13.05

Studio Husarska

 

2h

10.06

Gość Niespodzianka

 

2h

 

Agencja Ancymony

Od briefu po zwycięstwo! (case study)

2h

4.06

Pitch / Karolina Sztyler 

Konsultacje (analiza breifu, zaplanowanie pracy zespołu) 

2h

11.06

Pitch / Ancymony 

Konsultacje (praca nad konceptem, budowa prezentacji) 

2h

17.06

Obrona Pitchu / Jury #TAM 

Koniec :)

2h

24.06 -11.07

Zajęcia będą prowadzone on line
od marca 2021

* Myślisz o płatności w ratach? Nic prostszego! Skontaktuj się z naszym dziekanatem. 

*Pamiętaj nie musisz być studentem WSZIB :) 

Pobierz program kursu

Wywiad: 

Karolina Sztyler z Alina Sztoch Founder & Head of Marketing Kubota 

Specjalnie dla Was stworzyliśmy cykl wywiadów branżowych w ramach, których możecie poznać realia pracy w reklamie i marketingu. Naszymi gośćmi byli m.in.: Kubota, Szymon Brodziak, Your Kaya, Mokosh Cosmetics, Bloober Team, Reporter Young, Ancymony czy Delante.

 

Pobierz darmowy poradnik.

Chcesz dowiedzieć się jak dostać pierwszą pracę w reklamie?

Pobierz darmowy poradnik.

Poradnik